سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از مراجعه ۱۲ هزار و ۲۱۲ نفر به مراکز خدمات جامع سلامت این شهرستان در ایام نوروز ۹۸ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چرام؛ علی جعفری فر اظهار داشت: در تعطیلات ایام نوروز ۱۲هزار و ۲۱۲ نفر از شهروندان و همچنین مهمانان نوروزی که از نقاط مختلف کشور به این شهرستان سفر کردند، جهت پیگیری و مداوای خود به مراکز خدمات جامع سلامت چرام مراجعه، که از این تعداد بیش از ۹ هزار و ۹۰۰نفر از مراجعین مربوط به مرکز سلامت شبانه روزی شهر چرام بوده است.

وی با ارائه جزئیات بیشتری در خصوص آمار مراجعه بیماران به مرکز شبانه روزی چرام در ایام نوروز، اضافه کرد: از این تعداد مراجعه کننده ۶ هزار و ۳۰۲ نفر ویزیت پزشک و بقیه مراجعه کنندگان سایرخدمات سرپایی را دریافت نموده اند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام با اشاره به ۱۹۰ مورد ماموریت های پایگاه های اورژانس ۱۱۵ در این شهرستان تصریح کرد:  ۴۵۰ نفر از گردشگران نوروزی به چادر سلامت واقع در چشمه بلقیس و ۱۵۰ نفر به چادر واقع در امامزاده شاه حمزه مراجعه کردند.

جعفری فر در ادامه گفت: در این ایام بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ۵۸۰ مورد، بازرسی از مراکز اماکن عمومی و گردشگری ۸۱ مورد، متخلفین معرفی شده به تعزیرات  ۸مورد، تعداد بازدید و نمونه برداری از سامانه های آبرسانی ۴۴مورد، ۵۵۳ مورد کلرسنجی، پلمپ و تعطیلی ۲ مورد، جمع آوری قلیان ۴۰ عدد و جمع آوری مواد تاریخ مصرف گذشته ۳۲۶کیلو گرم بوده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این خدمات از ۲۵ اسفند ماه ۹۷لغایت ۱۵ فروردین ۹۸ در ایام تعطیلات نورزی توسط پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام انجام گرفته است

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :