جمعه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۸ قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

شفاف‌سازی مالیات پزشکان، توهین به آنها نیست

شفاف‌سازی مالیات پزشکان، توهین به آنها نیست

دبیر کمیسون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به شفاف‌سازی مالیات پزشکان گفت: وقتی قانون نظام شفافیت مالی پزشکان در مجلس تصویب شود، باید اجرایی شود و به نظر بنده این توهین به جامعه پزشکی نیست.

ولی داداشی، دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت در خصوص پرداخت مالیات از سوی پزشکان و شفاف‌سازی مالیات آنها گفت: همه پزشکان ما زحمتکش و قابل احترام هستند. ما یک قانون مدون در رابطه با این موضوع نداریم، اما وقتی یک قانون تصویب می‌شود، همه اقشار و صنوف باید آن را رعایت کنند.

داداشی افزود: قانونی که تصویب می‌شود فرقی ندارد که مختص پزشکان، سیاسیون یا صنوف دیگر باشد و همه صنوف موظف به رعایت آن هستند. وقتی قانون نظام شفافیت مالی پزشکان در مجلس تصویب شود، دیگر باید اجرایی شود و به نظر بنده این توهین به جامعه پزشکی نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شفافیت مالیاتی برای همه کسبه و صنوف وجود دارد، تصریح کرد: برخی‌ها از این قانون فرار می‌کنند اما این قانون برای همه وجود دارد و اگر مجلس برای پزشکان این موضوع را تصمیم بگیرد، باید از قانون تبعیت کنند و این عملکرد به قانون، توهین نیست.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :